PRO-EKO od roku 2002 wprowadza w Polsce technologie oczyszczania ścieków oparte na naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska szwedzkich sorbentach Ecobark oraz Ecoprool firm Sorbtech Solution AB oraz Ecobark Sweden AB.

 • Aglomeracje i przemysl

  Firma Pro Eko posiada rozwiązania dla aglomeracji i przemysłu. Proponujemy systemy do oczyszczania ścieków spływających do kanalizacji deszczowej, separatory oleju oparte o system kasetowy.

  więcej »
 • Ratownictwo

  Pro Eko proponuje sprawdzone produkty i systemy stosowane do ratownictwa - usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni stałych lub wodnych. Nasze sorbenty konfekcjonowane są w sposób, który determinuje sytuacja.

  więcej »
 • Usługi

  Pro Eko posiada w swojej ofercie produkty i systemy do pochłaniania zanieczyszczeń węglowodorów ropopochodnych, farb, emulsji, krwi, niektórych kwasów i zasad. Zapraszamy do współpracy stacje paliw, warsztaty naprawcze, centra logistyczne i spedycyjne, zakłady przemysłowe i produkcyjne.

  więcej »
 • Inne

  Pro Eko proponuje produkty i systemy do pochłaniania zanieczyszczeń węglowodorów ropopochodnych, farb, emulsji, krwi, niektórych kwasów i zasad.

  więcej »

NOWOŚCI / WYDARZENIA

 • skimmer

  Skimmer do odzyskiwania ropy naftowej

  Skimmer służy do usuwania produktów ropopochodnych i olejów z zanieczyszczonej wody. Urządzenie jest przeznaczone do ciągłego używania w warunkach niebezpiecznych i korozyjnych przy zmiennym poziomie wody.

  wiecej »
 • Targi 002

  Pro-Eko na Targach EKOTECH 2015 – relacja [FILM i ZDJĘCIA]

  Firma Pro-Eko prezentowała swoje produkty i usługi na Targach EKOTECH w Kielcach w marcu 2015 roku.

  wiecej »
 • medal-img-ikona

  Wyróżnienie na Targach EKOTECH 2015 w Kielcach!

  Wzięliśmy udział w XVI Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2015 w Kielcach.

  wiecej »

PREZENTACJA NASZYCH PRODUKTÓW

 • ecoprooly

  ECOPROOL zółty

  ECOPROOL żółty produkowany jest z dwóch rodzajów drewna: sosnowego i świerkowego. Surowiec jest wysuszony i oczyszczony z terpentyn. W procesie produkcyjnym stosowane są składniki zmniejszające napięcie powierzchniowe tak, aby uzyskać jak najlepsze właściwości absorpcyjne dla węglowodorów ropopochodnych, olejów, niektórych kwasów oraz zasad.

 • skimmer

  Skimmer do odzyskiwania ropy naftowej

  Skimmer służy do usuwania produktów ropopochodnych i olejów z zanieczyszczonej wody. Urządzenie jest przeznaczone do ciągłego używania w warunkach niebezpiecznych i korozyjnych przy zmiennym poziomie wody.

 • sorbent

  ECOBARK sorbent

  ECOBARK sorbent to uniwersalny produkt naturalny, ekologiczny, wyprodukowany z wysuszonej kory sosnowej i odpadu drzewnego (sosna, świerk). Ecobark ma zastosowanie do usuwania olejów, węglowodorów ropopochodnych, farb, emulsji, krwi, niektórych kwasów i zasad, zarówno z powierzchni wodnych, jak i stałych.

 • Odwrócona osmoza

 • Kosz filtrujący Ecobark drain

  ECOBARK drain – kosze filtrujące

  ECOBARK DRAIN – jest nową i skuteczną metodą efektywnego oczyszczania ścieków spływających do kanalizacji deszczowej, poprzez wykorzystanie sorbentu w wymiennych urządzeniach filtrujących. Łatwy do wymiany wkład filtrujący umieszczony jest w koszu ze stali nierdzewnej.

 • container

  Oczyszczalnie kontenerowe

  Firma posiada w ofercie również oczyszczalnie kontenerowe.

 • 1st aid

  ECOPROOL first aid kit

  Produkty o wysokiej jakości użytkowej, spełniające obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa, środowiska, zdrowia i życia człowieka. Worki, poduszki, maty i rękawy wypełnione są sorbentem Ecobark i Ecoprool żółty.

 • ecobark drain kaseta

  ECOBARK drain – systemy kasetowe

  ECOBARK drain doskonale sprawdza się w modernizacji istniejących separatorów olejowych, jaki i przy projektowaniu nowych separatorów.

ECOBARK SORBENT

zastosowany w akcji ratowniczej